Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Sobiesław Zasada na Rajdzie Safari 2021

29 Jun 2021

W niedzielę 27 czerwca zakończył się Rajd Safari 2021. Niestety Sobiesław Zasada zakończył swój niepowtarzalny rajd 3 km przed metą. Ford Fiesta, którym startował w wyścigu zakopał się w piasku. Żeby pecha było mało to uderzyły w niego dwie kolejne nadjeżdżające rajdówki co spowodowało urwanie tylnego koła i brak możliwości kontynuacji wyścigu. Załoga szczęśliwie, bez obrażeń wyszła z tego zdarzenia, ale wynik nie został uwzględniony w klasyfikacji generalnej.

Takie przypadki się zdarzają. Naszemu Mistrzowi gratulujemy zwycięstwa jakim jest start w wieku 91 lat! Sam Sobiesław Zasada dodał z uśmiechem, że może jeszcze kiedyś wystartuje w Safari. W 2030 roku jako stulatek.


fot. www.zasadaauto.pl