Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Przewieziemy każdy ładunek bezpiecznie i na czas, blisko i daleko.

Przewieziemy każdy ładunek bezpiecznie i na czas, blisko i daleko.

Naszą dewizę transportową realizujemy dzięki licencjom na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego towarów i posiadaniu wielotonowych zestawów samochodowych marki Mercedes Benz. Dziennie jesteśmy w stanie przewieźć ładunki na kilkuset relacjach krajowych i zagranicznych. Nasz potencjał wzmacnia grupa rzetelnych i doświadczonych przewoźników, związanych z nami długoletnimi umowami współpracy. Posiadane przez nas ubezpieczenie OC przewoźnika i spedytora stanowią dodatkową gwarancję bezpieczeństwa Państwa ładunku. Pracownicy biura transportu i spedycji są gotowi na trudne zlecenia i z radością zrealizują każde Państwa transportowe zamówienie.

Ogólne warunki realizacji przewozów

Sprawdź Ogólne warunki realizacji przewozów, które gwarantują odpowiednią jakość naszej usługi.

Warunki realizacji przewozów w ruchu krajowym - (www.zasadatrans.pl/pl/warunki-transport-kraj)

Warunki realizacji przewozów w ruchu międzynarodowym - (www.zasadatrans.pl/pl/warunki-transport-zagranica)