Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Profesjonalizm i kompleksowość usług to zadowolenie i korzyści obydwu stron.
Małopolski Park Logistyki to zespół dwóch hal wyposażonych w rampy i zadaszone bramy, przystosowane do realizacji zadań załadunkowo - rozładunkowych oraz budynku socjalno biurowego. Na terenie Małopolskiego Parku Logistyki zlokalizowanego w Targowisku, posiadamy obiekty magazynowe o powierzchni ponad 50 000 m2. Zapewniamy kompleksową obsługę wyrobów powierzonych nam do składowania: załadunek, rozładunek, konfekcjonowanie, prowadzenie dokumentacji. Oferujemy także powierzchnie magazynowe w centralnej Polsce, z pełną usługą logistyczną lub w formie najmu.

Powierzchnia zabudowy

50000

metrów kwadratowych

Długość hali

2x250

metrów

Wysokość hali

12,5

metra

Kubatura

625000

metrów sześciennych