Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Nasza specjalność to zadania specjalne.

Zabudowy specjalistyczne.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie naszych pracowników proponujemy wykonanie zabudowy pojazdów o różnorodnym przeznaczeniu. Na podwoziu nowego lub używanego pojazdu, możemy wykonać zabudowę techniczną, operacyjno-zarządzającą, specjalnego przewozu rzeczy lub zwierząt oraz medyczną z gabinetami lekarskimi, wyposażonymi w uzgodniony sprzęt medyczny np. mammograf, rentgen, USG itp.

Księgowość i ubezpieczenia.

Kompleksowa obsługa Klienta obejmuje również zaplecze, bez którego nie da się prowadzić firmy. Nasi specjaliści są w stanie poprowadzić uproszczoną jak i pełną księgowość Państwa Firmy oraz pomóc w doborze odpowiedniego pakietu ubezpieczeń.

Sprawny samochód to gwarancja wygodnej i bezpiecznej jazdy.

Wypożyczamy i sprzedajemy sprzęt najlepszej jakości.
Firma Zasada Trans Spedition oferuje najlepsze rozwiązania dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego biznesu.
Dzięki naszej przyjaznej i fachowej obsłudze masz pewność, że za każdym razem wypożyczasz coś więcej niż samochód!

Zobacz nasz komis