Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Rekrutacja na wolne stanowiska Zasada Trans - Spedition!

07 Jun 2022

Zasada Trans Spedition od 1996 roku zajmuje się transportem, spedycją i logistyką w kraju i za granicą. Firma wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w Polsce Zasada S.A. założonej przez znakomitego i utytułowanego sportowca Sobiesława Zasadę. Do floty należy ponad 50 samochodów ciężarowych z naczepami, które łącznie w ubiegłym roku przemierzyły 4,6 mln kilometrów, rozwożąc 200 tysięcy ton ładunków.

Dzięki stałym umowom z innymi przewoźnikami, firma ma możliwość obsługi największych klientów, może wykonać nawet 600 kursów dziennie. Ponadto Spółka sprzedaje pojazdy, części zamienne i paliwa oraz prowadzi wypożyczalnię samochodów osobowych i dostawczych. Dodatkowo oferuje składowanie ładunków, autoryzowane usługi serwisowe i warsztatowe firm Wagner oraz Daimler.

Jeśli chcesz wspólnie z nami tworzyć logistykę z zasadami, pracować w dobrej atmosferze i zgranym zespole, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie!

Wszystkie rekrutacje znajdziesz w zakładce "Oferty pracy" na naszej stronie internetowej.