Zamknij

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.

Obuwie marki ZASADA!

06 May 2022

W ofercie firm Grupy Zasada znajdziecie Państwo nowy produkt! Obuwie marki ZASADA produkowane w Krakowie. Tradycyjna technika produkcji, będąca manufakturą obuwniczą sprawia, że oferowany przez markę produkt jest najwyższej jakości. Produkcja oparta wsparta jest własnym działem projektowym i konstrukcyjnym oraz przy współpracy ze specjalistami z branży obuwniczej z całej Polski. Dowiedz się więcej o technologii i produkcji butów ZASADA.

Zapraszamy do salonu sprzedaży Zasada Trans - Spedition w Brzesku, ul. Szczepanowska 3, 32-800 Brzesko

oraz do sklepu internetowego www.zasadatore.pl